Coziest Kalaranna 8

250 €
Lühiajaline

Tüüp

Magamistoad

2

Vannitoad

1

Mahutab

4 Külalist

Detailid

ID:
Külalised: 4
Toad: 3
Magamistoad: 2
Vannitoad: 1
Saabumine peale: 11:00
Tüüp: Lühiajaline
Suurus: 82 m² m2
Aadress: Kalaranna 8/9

Kirjeldus

Kirjeldus

82 m2 korteri koosseisu kuuluvad: magamistuba koos walk-in garderoobiga, tuba, mida saab kasutada nt. väiksema magamistoa või kodukontorina, dušiga vannituba, külaliste tualettruum, majapidamisruum, esik ja koridor. Lisaks korteri üldpinnale on 10 ruutmeetrine rõdu vaatega Läänemerele, kuhu pääseb nii köögist kui ka elutoast ning 6 ruutmeetrine päikesepoolne rõdu, kuhu pääseb magamistoast. Korteri ja rõdu aknad jäävad hommiku-, lõunapäikese poole. Korteris on olemas eluks vajalik tehnika, valgustid ja tehnika. Korteris on kasutatud mainekaid kodusisustus brände ja eritellimusmööblit. Kvaliteetsesse ja funktsionaalsesse köögimööblisse on integreeritud kõrgeima kvaliteediga ning suurepärase ja ajatu disainiga Electrolux kodutehnika: induktsioonpliit ja ahi, õhupuhasti, nõudepesumasin ja sügavkülmikuga külmkapp. Kvaliteetsed  kivist köögitasapinnad on vastupidavuse ja elegantsi sünonüümid. Köögist leiate ka tasuta valiku teed, soola, pipart ja toiduõli. Korterelamu on ühendatud Tallinna Kütte kaugküttesüsteemiga. Korteris on põrandaküte, mida saab toapõhiselt reguleerida. Õhuvahetus korteris toimub läbi korteripõhise soojustagastusega ventilatsiooniagregaadi. Korteri külalistel on võimalus reguleerida ventilatsiooni intensiivsust. Elu- ja magamistubadesse juhitakse värsket õhku ning õhu väljatõmme läbi santehniliste ruumide, esiku ja köögi. Korteri juurde kuulub panipaik ja maa-alune parkimismaja. Parklasse sisenetakse Kalaranna tänavalt. Saadaval on tasuta WiFi-ühendus.


Lisainfo

Mere ja vanalinna lähedus loovad ideaalse elukeskkonna. Tegemist on ainulaadse korteriga inimesele, kes naudib kaasaegset arhitektuuri ja läbimõeldud elukeskkonda, väärtustab kvaliteeti ja väärtustab aega, vaadates samal ajal kaugusesse, et lasta mõttel rännata.


Tingimused ja reeglid

Ajad
Saabumine
Peale 15:00
Lahkumine
11:00
Tühista / Ettemaks
Cancellation and prepayment policies vary by type of option. Please enter the dates of your stay and read the reservation conditions for the required room.
Müra

Please refrain from any loud noise from 11pm to 7am

Ei suitseta

No smoking in the apartments please.

Lemmikloomad

Pets are NOT allowed.

Lisa külalised

Other guests are not allowed unless otherwise agreed at the time of check-in.

Lisa külalised

Only the guests who have checked in are allowed to occupy the apartments. The names and number of the people provided at the check-in must be accurate. Other guests are not allowed unless otherwise agreed at the time of check-in.

Puhtus

Your Coziest  apartment will be clean upon your arrival. We do not offer daily housekeeping, so how clean it stays is completely up to you.

Nõud

Please do the dishes before you go

Ettevaatlikus

Take only pictures and memories with you. Should you break anything or really mess something up, we have the right to charge you an additional fee, but we’d really rather not. And, we’re sure you’d rather not, either.

Kaart
Accepts these cards and reserves the right to pre-block funds on the card before your arrival.
Saabumine:*
Lahkumine:*
Külalised*
Kokku:

Sarnased korterid

2 Tuba
1 Vannituba
4 Külalist
200 €
3 Tuba
1 Vannituba
4 Külalist
250 €
Sadama 28, Haapsalu
3 Tuba
1 Vannituba
4 Külalist
250 €
2 Tuba
1 Vannituba
4 Külalist
110 €
2 Tuba
1 Vannituba
4 Külalist
120 €
2 Tuba
1 Vannituba
4 Külalist
120 €

Send Message to Seller​

Your name*
Your email*
Your message*